Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

INOVATYVŪS SPRENDIMAI PACIENTŲ SVEIKATOS ATKŪRIMUI: MINKŠTOS ROBOTIZUOTOS PIRŠTINĖS

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / INOVATYVŪS SPRENDIMAI PACIENTŲ SVEIKATOS ATKŪRIMUI: MINKŠTOS ROBOTIZUOTOS PIRŠTINĖS

INOVATYVŪS SPRENDIMAI PACIENTŲ SVEIKATOS ATKŪRIMUI: MINKŠTOS ROBOTIZUOTOS PIRŠTINĖS

Ieškodami sprendimų kaip padėti pacientams pasiekti geriausią įmanomą sveikatos būklę ir gyvenimo kokybę, kartu su klasikinėmis medicininės reabilitacijos paslaugomis ir priemonėmis siūlome pasinaudoti ir pažangiausiomis technologijomis. Priemones rūpestingai atrenkame, išbandome kartu su  reabilitacijos specialistais ir pacientais. Apklausos parodė, kad gerai vertinamos šios yra naujovės: sauso masažo vonia, modernios fizioterapijos sistemos ir ergoterapijai skirtos inovatyvios priemonės.

Plačiau pasakojame apie mūsų naujieną, robotų mokslą ir neuromokslą apjungiančią ergoterapijos priemonę: Minkštas robotizuotas pirštinės. Ši ergoterapinė priemonė tinka pacientams, sergantiems išsėtine skleroze, po smegenų insulto taip pat naudojamos po chirurginių operacijų ir kitais atvejais. Priemonė gali padėti įvaldyti pirštų lankstymą ir tiesimą, sumažinti rankų raumenų įtampą, palengvinti edemą ir sustingimą, skatinti smegenų nervų pažeidimo reabilitaciją. Taikant veidrodžio terapiją, dviejų robotizuotų pirštinių naudojimas padeda treniruoti pažeistą ranką, veikiant sveikąją, skatinant neuronų aktyvaciją ir gijimo procesą. Minkštos robotizuotos pirštinės užtikrina reabilitacijos efektyvumą palengvinant pirštų lankstymo ir tiesimo procesą, mažinant raumenų įtampą ir sustingimą ir plačias pritaikymo galimybes.

Kviečiame išbandyti Minkštas robotizuotas pirštines ar pasinaudoti kitomis medicininėmis reabilitacijos paslaugomis.

Share
admin