Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

TAPKITE RĖMĖJU!

Valakupių reabilitacijos centras / TAPKITE RĖMĖJU!

Nuoširdžiai dėkojame už 2023 m. suteiktą 1,2 proc. GPM paramą ir kviečiame 2024 metais būti mūsų rėmėjais.

2023 metais Jūsų skirtą 1,2 GPM paramą panaudojome muzikos terapijos paslaugų plėtojimui. Įrengėme patogią ir jaukią erdvę ir įsigijome muzikos terapijos priemones.

Muzikos terapija yra pripažinta ir naudojama medicinoje ir kitose aplinkose siekiant pagerinti  žmogaus gyvenimo kokybę: fizinę, psichinę, socialinę, komunikacinę ar dvasinę sveikatą ir gerovę. Naujoji erdvė jau tapo neatsiejama mūsų terapinių paslaugų dalimi. Kvalifikuotų specialistų vedamuose muzikos terapijos užsiėmimuose medicininės reabilitacijos paslaugas gaunantys pacientai ir socialinės integracijos projektų dalyviai turi galimybę tyrinėti savo emocijas, mažinti stresą, nerimą, skausmą, atgauti fizinę ir emocinę pusiausvyrą.

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam prisidėjusiam prie šios svarbios iniciatyvos. Jūsų parama yra svarbi mūsų idėjoms ir siekiams toliau kurti sąlygas bendruomenės sveikatinimo ir gydymo tikslais.

__________________________________________

1,2 proc. GPM paramą galite skirti iki 2024 m. gegužės 2 d. Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prisijunkite prie e-vmi sistemos https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas ir vedlio pagalba užpildykite elektroniniam pildymui skirtą formą.

Pavadinimas – Viešoji įstaiga Valakupių reabilitacijos centras. Paramos gavėjo kodas: 125015947.

Ačiū už palaikymą!