Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

„Darbas visiems“

Valakupių reabilitacijos centras / „Darbas visiems“

Erasmus+ programos projektas „Work4all“ (liet. „Darbas visiems“)

Projekto tikslas – didinti įsidarbinimo galimybes atviroje darbo rinkoje asmenims, turintiems negalią, ir neturintiems aukštos kvalifikacijos.

Projekto metu bus pritaikytas inkliuzivinis darbo dizaino metodas, kurio esmė pasiūlyti darbdaviams perorganizuoti aukštos kvalifikacijos darbuotojų darbo funkcijas, identifikuojant aukštos kvalifikacijos nereikalaujančias užduotis ir šias funkcijas perduodant žemesnės kvalifikacijos darbuotojams.

Projektas įgyvendinamas su partneriais iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Norvegijos, Austrijos ir Nyderlandų.

Laukiami rezultatai:

  • bus parengta įdarbinimo konsultantų mokymo programa ir vadovas;
  • bus parengtos gairės ir rekomendacijos profesinio mokymo specialistams;
  • Valakupių reabilitacijos specialistai įgis žinių apie inkliuzivinį darbo dizaino metodo naudojimą.

Projekto trukmė: 2018 m. lapkričio – 2021 m. balandžio mėn.

Erasmus+ programos projektas „Work4all“ (liet. „Darbas visiems“)

Konsultuojame darbdavius:

aiškinamės darbdavių poreikius, analizuojame užduotis, įvertiname kokias įmonės darbuotojų funkcijas gali atlikti kvalifikacijos neturintys žmonės, parengiame detalų šių užduočių aprašą, parengiame išvadas ir pasiūlymą ką laimi darbdavys, sukūręs darbo vietą.

Metodas padeda pertvarkyti ir optimizuoti darbo procesus, leidžiant aukštos kvalifikacijos darbuotojams susitelkti į jų kvalifikaciją atitinkančius darbus, o kitas funkcijas leisti atlikti kvalifikacijos neturintiems ar žmonėms su negalia.

Inkliuzivinis darbo dizaino metodas yra ne tik galimybė stiprinti socialinės atsakomybės veiklas, bet ir būdas kaip sukurti abipusę naudą darbdaviui ir darbuotojui.

„Work4all“ projektas (Sutarties Nr. 2018-1-NL01-KA202-038889) finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis tinklapis atspindi tik autoriaus požiūrį. Komisija nėra atsakinga už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.