Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

„Saugus ir išmanus socialiniame tinkle“

Valakupių reabilitacijos centras / Projektų archyvas / „Saugus ir išmanus socialiniame tinkle“

„Saugus ir išmanus socialiniame tinkle“

small_foto1_2_142026.jpg

2016 m. Valakupių reabilitacijos centras įgyvendino projektą „Saugus ir išmanus socialiniame tinkle”, kuriuo siekta ugdyti asmenų, turinčių negalią, ir plačiosios visuomenės gebėjimus saugiai naudotis socialinio tinklo priemonėmis ir atpažinti tikrąją pranešimų esmę.

Praktinė patirtis rodo, kad daliai neįgaliųjų, ypač turinčių sunkią fizinę negalią ar sutrikusį intelektą Lietuvoje stokojama galimybių naudotis kompiuteriu kasdienėje ar profesinėje veikloje. Panašioje situacijoje, tik dėl turinio suvokimo problemų, atsiduria ir intelekto sutrikimų turintys asmenys.

Projekto rezultatai:

  • parengta teorinė medžiaga apie socialinio tinklo priemonėmis perduodamo turinio esmę, kurią sudaro bendrasis turinys ir specializuotas mokymo turinys, kuris plačiau paaiškina ir parodo kaip naudotis tam tikrais socialinio tinklo nustatymais;
  • sukurta interaktyvi vaizdo paskaita, pritaikyta asmenims, turintiems intelekto sutrikimų, bei visai visuomenei. Kviečiame ir Jus susipažinti su interaktyvia paskaita „Saugus ir išmanus socialiniame tinkle“. Interaktyvi video paskaita nufilmuota ir parengta naudojimui UAB Modernaus ugdymo centro www.buk-pirmas.lt
  • Interaktyvi video paskaita viešinama Valakupių reabilitacijos centro ir Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos www.uvb.lt interneto svetainėse.

Šį projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.