Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

Šurmuliavome renginyje “Sportas įgalinimui“

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / Šurmuliavome renginyje “Sportas įgalinimui“

Šurmuliavome renginyje “Sportas įgalinimui“

Jau neabejojama, jog sportas prisideda prie geresnės žmonių sveikatos ir fizinės gerovės, ir yra laikomas svarbia įgalinimo priemone. Įgalinimas taip pat yra svarbus socialinės įtraukties veiksnys, ypač asmenims su negalia.

Tyrimai rodo, jo tai kokiu mastu sportinė veikla įgalina asmenis su negalia, priklauso nuo siūlomos sporto veiklos. Tad šią savaitę pradėjome šurmuliuodami sporto ir įgalinimo iniciatyvos patirtimis bei įspūdžiais. Ir 2024 m.  gegužės 20 d. sporto organizatoriams, kineziterapeutams ir kitiems fizinio aktyvumo entuziastams, dirbantiems asmenų su negalia integracijos srityje, pristatėme Erasmus+ programos tarptautinio projekto „Sportas įgalina EU“ rezultatus. Renginyje aptarėme sporto veiklų įtaką asmenų su negalia įgalinimui, pasidalinome praktiniais patarimais apie įtrauktį ir sporto veiklų pritaikymą visiems. Praktiškai išbandėme adaptuotas bočios, krepšinio, futbolo, muzikos ir fitneso sporto veiklas, aptarėme kaip skatinti sporto veiklose dalyvaujančių asmenų dalyvavimą, įsitraukimą ir įgalinimą.

Projektą „Sportas įgalina EU“ kartu su partneriais įgyvendina VšĮ Valakupių reabilitacijos centras, projektas yra finansuojamas Erasmus+ programos.

Share
admin