Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

NAUJA PROCEDŪRA SU INOVATYVIA ELEKTROSTIMULIACINE SISTEMA EFEKTYVIAM RAUMENŲ ĮTAMPOS IR SKAUSMO MAŽINIMUI

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / NAUJA PROCEDŪRA SU INOVATYVIA ELEKTROSTIMULIACINE SISTEMA EFEKTYVIAM RAUMENŲ ĮTAMPOS IR SKAUSMO MAŽINIMUI

NAUJA PROCEDŪRA SU INOVATYVIA ELEKTROSTIMULIACINE SISTEMA EFEKTYVIAM RAUMENŲ ĮTAMPOS IR SKAUSMO MAŽINIMUI

Atidžiai atrinktų ir išbandytų medicininės reabilitacijos priemonių ir sprendimų arsenale yra pacientų ir specialistų itin teigiamai įvertinta procedūra, atliekama su inovatyvia elektrostimuliacinė sistema. Plačiau pasakojame kaip visa tai veikia.

Naujausia ir pažangiausia 12 kanalų elektrostimuliacijos sistema, turinti platų funkcijų spektrą ūmių ir lėtinių nugaros ligų profilaktikai ir gydymui, išsiskiria kompleksiniu elektros signalų srautu, kuris per stimuliacijos kilimėlį pasiekia net giliausius raumenų sluoksnius. Stimuliuojama visa nugaros zona nuo kaklo iki uodegikaulio, todėl pasiekiamas efektyviausias poveikis. Kombinuota terapija vienu metu šildo, masažuoja ir stimuliuoja nugaros zoną 2000-6000 Hz dažniu, užtikrindama malonų pojūtį.

Procedūra skirta efektyviai mažinti raumenų įtampą ir skausmą. Ji trunka vos 20 minučių ir yra ypač veiksminga gydant kaklo, pečių juostos bei juosmens srities skausmus ir sporto sužeidimus. Naujoji elektrostimuliacijos metodika sukurta naudojant modernias technologijas, kurios užtikrina neskausmingą ir individualiai pritaikomą gydymą.

Prieš procedūrą mūsų gydytojai atidžiai įvertina kiekvieno paciento sveikatos būklę ir parenka optimalią gydymo programą, kuri apima: elektrostimuliaciją, terapinį masažą, šiluminį poveikį.

Ši terapija yra puikus pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo raumenų įtampos, skausmo kakle, pečių ar juosmens srityse, taip pat tiems, kurie susiduria su sporto traumomis.

Tad, jei jaučiatės pavargę ir norite atgauti energiją bei sumažinti įtampą, ši nauja procedūra yra skirta Jums, juk gera savijauta – tai pirmasis žingsnis į pilnavertį gyvenimą.

Daugiau informacijos tel. +370 5 244 0700, el. paštu registratura@reabilitacija.lt

Share
admin