Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

Gera naujiena skubantiems pacientams

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / Gera naujiena skubantiems pacientams

Gera naujiena skubantiems pacientams

Pagerėjusi savijauta ir malonus atsipalaidavimas vos per pusvalandį. Skamba puikiai, tiesa? Pristatome mūsų naujovę – sauso vandens masažo procedūrą.

Sausas vandens masažas yra nauja procedūra, atliekama naudojant šildomas vandens sroves, tačiau be tiesioginio vandens kontakto su kūnu. Šios procedūros metu pacientas guli ant specialios masažo lovos, kuri turi skirtingas programas, pritaikomas individualiai pagal kiekvieno paciento poreikius ir negalavimus.

Sausas vandens masažas maloniai atpalaiduoja, yra veiksmingas būdas gydyti galvos, nugaros, pečių juostos skausmus bei sporto traumas. Procedūra suaktyvina medžiagų apykaitą bei kraujotakos sistemą, atpalaiduoja kūno raumenis, numalšina skausmą, sumažina stresą ir nerimą, stiprina imuninę sistemą bei pagerina miego kokybę.

Ši procedūra yra ypač patogi skubantiems pacientams, nes trunka vos 15-30 minučių ir nereikalauja persirengimo. Mūsų įstaigoje ši naujovė jau sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų iš pacientų ir reabilitacijos specialistų, todėl tikime, kad ji prisidės prie dar geresnių sveikatos ir savijautos rezultatų.

Kviečiame išbandyti sausą vandens masažą ir pasinaudoti šiuolaikinėmis medicinos technologijomis Jūsų sveikatai ir gerovei.

Daugiau informacijos tel. +370 5 244 0700, el. paštu registratura@reabilitacija.lt

Share
admin