Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

Nuotolinė diskusija lytiškumo tema

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / Nuotolinė diskusija lytiškumo tema

Nuotolinė diskusija lytiškumo tema

Minėdami Pasaulinę seksualinės sveikatos dieną, kviečiame dalyvauti diskusijoje „Kaip socialinių paslaugų srities specialistams, artimiesiems būti su asmenų su  negalia lytiškumu?“.  Diskusija vyks 2023 m. rugsėjo mėn. 7 d. 13:00 – 14:30 val. nuotoliu. Zoom prisijungimo nuoroda: https://liedm.zoom.us/j/96751616062 .

Lytiškumas yra svarbi žmogaus gyvenimo dalis, atsiskleidžianti per lytinį tapatumą, aplinkinio pasaulio ir savo kūno suvokimą bei santykį su kitu žmogumi. Visi esame lytiški ir visi turime lygias teises tinkamai išreikšti savo lytiškumą, patirti fizinį malonumą, turėti seksualinę orientaciją, kurti šeimą.

Praktikoje, lytiškumas ir seksualinė sveikata vis dar daugeliui nejaukios temos, todėl lytiškumo temos normalizavimas, lytiškumas ir seksualumas, lytiniai santykiai kaip maloni ir saugi patirtis visiems, neišskiriant žmonių su intelekto negalia yra esminiai šios diskusijos klausimai.

Diskusijos tikslas – aptarti lytiškumo temos problematiką, normalizavimą, lytiškumą ir seksualumą, lytinius santykius kaip malonią ir saugią patirtį visiems, neišskiriant žmonių su intelekto negalia. Diskusijos metu taip pat pristatysime žmonių istorijas ir patirtis, leidinį lengvai suprantama kalba „Ką turėtume žinoti apie lytiškumą“.

Diskusijoje dalyvauja ekspertės, praktikės:

Akvilė Giniotaitė,VU edukologijos mokslų doktorantė, lytiškumo ugdymo ekspertė

Daiva Ivanauskaitė, Dienos centro „Šviesa“ vyriausioji socialinė darbuotoja, socialinio darbo magistrė, praktikė.

Goda Gudienė, Valakupių reabilitacijos centro pagalbos priimant sprendimus specialistė, socialinio darbo magistrė, leidinio lengvai suprantama kalba „Ką turėtume žinoti apie lytiškumą“ autorė.

Diskusiją moderuoja Natalja Markovskaja, socialinio darbo praktikė, EQUASS socialinių paslaugų kokybės standarto auditorė ir konsultantė, lektorė, Valakupių reabilitacijos centro skyriaus vadovė.

Diskusiją organizuoja VšĮ Valakupių reabilitacijos centras ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM

Jei turite klausimų, kviečiame juos užduoti renginio metu arba pateikti iki diskusijos pradžios, paspaudus šią nuorodą: https://forms.gle/7AVHULLZakdXsffu7.

Share
admin

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.