Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

Specializuoto sporto instruktoriaus kvalifikacija jums

Valakupių reabilitacijos centras / Specializuoto sporto instruktoriaus kvalifikacija jums

Erasmus+ programos projektas „Specializuoto sporto instruktoriaus kvalifikacija jums“ (angl. „Specialized Sport-Instructor Qualification For You“). Projekto tikslas – sukurti ir išbandyti neįgaliųjų sporto instruktoriaus mokymo programą, paskleisti projekto rezultatus sporto klubams, reabilitacijos centrams, sporto specialistus ruošiančioms mokymo įstaigoms.

Projekto rezultatai:

  • parengta specializuotų sporto instruktorių mokymo programa, apimanti šiuolaikines kompetencijas reikalingas paskatinti žmones, turinčius negalią, būti fiziškai aktyvesniais, užsiimti sportine veikla;
  • specializuotų sporto instruktorių mokymo programa buvo įgyvendinta praktiškai, jos metu kvalifikaciją patobulino 20 trenerių, kineziterapeutų ir kt. sporto ir sveikatos specialistų iš Europos šalių. 2 dienų trukmės mokymuose VRC kineziterapeutai gilino žinias kaip organizuoti sporto ir fizinio aktyvumo veiklas įvairias negalias turintiems asmenims, mokėsi bendravimo ypatumų, etinių dilemų sprendimo, įgalinimo keisti gyvenimo būdą technikų bei praktiškai mokėsi organizuoti sportines veiklas.
  • Mokymo programa viešinama ir paskleista sporto klubams, reabilitacijos centrams, sporto specialistus ruošiančioms mokymo įstaigoms, socialinių paslaugų įstaigų kineziterapeutams ir laisvalaikio organizatoriams.

Projekto veiklos prisideda prie pozityvių pokyčių pasiūlant daugiau pritaikytų sporto ir fizinio aktyvumo veiklų asmenims, turintiems negalią, o įgytos specialistų žinios bus pritaikytos teikiant reabilitacijos, globos, integracijos į visuomenę paslaugas.

Projektą įgyvendina 4 reabilitacijos ir sporto paslaugas teikiančios įstaigos iš Italijos, Lietuvos, Estijos, Ispanijos. Projekto partneriai yra patyrę reabilitacijos, adaptuoto sporto ir socialinių paslaugų neįgaliesiems teikimo srityse.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2019 m. sausio mėn. – 2020 m. gruodžio mėn.

Kviečiame susipažinti:

Specializuotų sporto instruktorių darbui su negalią turinčiais asmenimis mokymo programa (lietuvių kalba).

Specializuotų sporto instruktorių darbui su negalią turinčiais asmenimis mokymo programa (anglų kalba).

Daugiau informacijos: http://www.sportplus4all.eu/ssiq4u.aspx