Registratūros darbo laikas I - IV 8.00 - 17.00, V – 8.00 val. – 15.45 val.

Vilniuje (8-5) 2 477 543; (8-614) 96010    Kaune (8-37) 24 18 81

Top

Sveikiname su Vasario 16-ąja

Sveikiname su Vasario 16-ąja  – Lietuvos valstybės atkūrimo diena !Žymus Ispanijos politikas ir demokratasAdolfo Suárezyra pasakęs – „Laisvė –tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“. Branginkime ir saugokime mūsų laisvę !

Share

STARTUOJA SENJORŲ TRAUMŲ PREVENCIJOS INICIATYVA

VšĮ Valakupių reabilitacijos centras pradeda įgyvendinti iniciatyvą vyresnio amžiaus žmonių traumų prevencijos įgūdžių formavimui.

Vyresnio amžiaus asmenų sėkmingas ir sveikas senėjimas aktuali tema, juk kas penktas Lietuvos gyventojas yra sulaukęs 60 ir daugiau metų. Deja, griuvimai laikomi vienu iš pagrindinių vyresnio amžiaus žmonių sergamumą ir mirštamumą įtakojančių veiksnių. Ir nors griuvimai būdingi įvairaus amžiaus žmonėms, tačiau vyresniame amžiuje griuvimų pasekmės rimtesnės: fiziniai sužalojimai, lūžiai, dėl kurių sumažėja savarankiškumas kasdienėje veikloje, didėja priklausomybė nuo kitų šeimos narių ar net mirštamumas.

Pasak Valakupių reabilitacijos centro vyr. kineziterapeutės  Jurgitos Veliulytės vyresniame amžiuje mažėja sąnarių paslankumas, kūno gebėjimas prisitaikyti, o tai daro kūną tarsi mediniu. Jurgita akcentuoja, jog pusiausvyros ir prigimtinių judesių lavinimas vienas iš svarbiausių veiksnių senjorų traumų profilaktikai.

Todėl, siekiant išvengti kritimų ir susižeidimų rizikos vyresnio amžiaus asmenims, Valakupių reabilitacijos centro specialistai, kartu su partneriais, parengs kritimų ir susižeidimų prevencijos priemones apie tuos įgūdžius ir žinias, kurių itin trūksta tiek savo namuose savarankiškai gyvenantiems, tiek globos namuose gyvenantiems senoliams.

Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis finansuojamos iniciatyvos pagalba 2021 m. kvalifikuoti kineziterapeutai, gydytojai reabilitologai, ergoterapeutai įgyvendins:

  1. parengs informacinę medžiagą apie saugų vaikščiojimą,
  2. parengs metodinę priemonę-pratimų kompleksą;
  3. suorganizuotos 3 sveikatingumo stovyklas, kuriose bus mokoma pratimų traumų ir sužalojimų prevencijai;
  4. parengs ir viešins informacinius filmukus ir lankstinukus, plakatus.

Daugiau informacijos apie projektą http://www.reabilitacija.lt/traumu-prevencija/

Nuotraukos autorius cottonbro iš Pexels

Share

Sveikiname

Mokytojų dieną su profesine švente sveikinu viso kolektyvo vardu kolegas, socialinių dirbtuvių programos dalyvių mokytojus ir visus Valakupių reabilitacijos centro bičiulius, kurie savo žiniomis ir širdimi prisideda prie visų mūsų dabarties ir ateities kūrimo. Dalinkimės šią dieną šiluma, šypsenomis ir būkim laimingi!

Nuoširdžiai

direktorė Tatjana Ulbinienė

Share

Sveikiname

Mieli socialiniai darbuotojai,

Nuoširdžiai sveikinu visus su profesine švente! Patys gražiausi žodžiai ir palinkėjimai šios ypatingos dienos proga viso mūsų kolektuvo vardu.

Direktorė, Tatjana Ulbinienė.

Share

KVIEČIAME Į VAIRAVIMO KURSUS NEĮGALIESIEMS KAUNE

Renkama B kategorijos transporto priemonės vairavimo mokymo kursų grupė!

KAS GALI DALYVAUTI?
Asmenys, turintys judėjimo negalią, kuriems nustatytas 0-45 proc. darbingumo lygis ir Vairuotojo sveikatos medicininėje pažymoje nurodytas transporto priemonės pritaikymo apribojimas (taikomi apribojimų kodai 10-51) bei pagal judėjimo sutrikimą gali vairuoti tik transporto priemonę su rankinio valdymo įranga.

KUR VYKSTA ?
Kaune, adresu A.Juozapavičiaus pr. 34.

REGISTRACIJA:
Telefonu – 8 612 09926 arba 85 247 7545.
El. paštu – lina.veikniene@reabilitacija.lt

TEIKIAMOS PASLAUGOS:
• B kategorijos transporto priemonės vairuotojų mokymo paslaugos;
• apgyvendinimo arba pavėžėjimo paslaugos Kaune.

Maitinimo paslaugas apsimoka patys paslaugų gavėjai.


BŪTINI DOKUMENTAI:
• asmens tapatybės dokumentas;
• neįgaliojo pažymėjimas;
• viena nuotrauka (3×4 cm);
• vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (Forma Nr. 083-1/a), kurioje nurodytas transporto priemonės pritaikymo apribojimas, vairuoti tik transporto priemonę su rankiniu valdymu (taikomi apribojimų kodai 10-51).

PASLAUGAS TEIKIA: VšĮ Valakupių reabilitacijos centras ir UAB „ARV-Auto“.

PASLAUGAS FINANSUOJA valstybės biudžeto lėšomis Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Prisijunk, būk mobilus!

Share

PACIENTŲ LANKYMO GRAFIKAS

Laikantis infekcijų plitimo prevencijos, nustatomas pacientų lankymo grafikas:

DARBO DIENOMIS:
NUO 18.00 IKI 20.00 VAL.

SAVAITGALIAIS IR ŠVENČIŲ DIENOMIS:
NUO 14.00 IKI 16.00 VAL.

Lankymo laikas ne ilgiau nei 15 min. po vieną lankytoją vienoje palatoje.
Norimus perduoti daiktus/maistą galite perduoti registratūros arba slaugos personalo darbuotojams. Daiktus prašome sudėti į plastikinį maišelį, kurį būtų galima dezinfekuoti. Ant perduodamo paketo būtinai nurodykite paciento vardą, pavardę ir palatos numerį.

Lankytojai įeina ir išeina pro įėjimą į pastatą Nr. 2.

Informacija telefonu:
registratūra: 8 614 96 010;
slaugytojų postas: 8 602 20 133.

Dėkojame už supratimą! 
Valakupių reabilitacijos centro administracija.

Share

Skelbiami Socialinių paslaugų įstaigų dalyvauti projekte atrankos rezultatai

Informuojame, kad,  remiantis atrankos komisijos 2020 m. liepos 2 d. protokolu ir VšĮ Valakupių reabilitacijos centro direktoriaus 2019 m. spalio 1 d. įsakymu Nr. EQĮ-53 patvirtinta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamo projekto Nr. 08.4.1-ESFA-V-421-01-0001 „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ socialinių paslaugų įstaigų atrankos tvarka, buvo priimtas sprendimas dėl atrinktų socialinių paslaugų įstaigų, finansuojamų projekto lėšomis, sąrašo patvirtinimo.

ATRINKTŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ĮSTAIGŲ, FINANSUOJAMŲ PROJEKTO LĖŠOMIS, SĄRAŠAS

Eilės Nr. Registracijos Nr. Įstaigos pavadinimas Socialinės paslaugos Galutinis balų skaičius
1 (1.22)-EQ-GP-154 BĮ Vilijampolės socialinės globos namai Ilgalaikė (trumpalaikė) socialinė globa suaugusiems asmenims su negalia 51,5  
2 (1.22)-EQ-GP-156 BĮ Senjorų socialinės globos namai Ilgalaikė (trumpalaikė) socialinė globa suaugusiems asmenims su negalia 49,5  
3 (1.22)-EQ-GP-157 Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus viltis“ Dienos soc. globa, ilgalaikė (trumpalaikė) socialinė globa suaugusiems asmenims su negalia 46  
4 (1.22)-EQ-GP-155 BĮ Zarasų rajono socialinių paslaugų centras Pagalbos namuose ir dienos soc. globos asmens namuose paslaugos 36  
5 (1.22)-EQ-GP-153 SBĮ Šalčininkų socialinių paslaugų centras Pagalbos namuose paslaugos 27  
6 (1.22)-EQ-GP-158 VšĮ Joniškio socialinių paslaugų ir užimtumo centras Pagalbos namuose paslaugos 27  
7 (1.22)-EQ-GP-152 BĮ Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centras Trumpalaikė (ilgalaikė) socialinė globa be tėvų globos likusiems vaikams. 23  
         

Tai paskutinės projekto „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ dalyvaujančių įstaigų atrankos rezultatai.

Linkime sėkmės atrinktoms įstaigoms prasmingame socialinių paslaugų kokybės gerinimo darbe!

Share