Registratūros darbo laikas I–V 8:00–15:00, pietų pertrauka 12:00-12:45

Vilniuje (8-5) 2 477 543; (8-614) 96010    Kaune (8-37) 24 18 81

Top

TAPKITE RĖMĖJU!

Valakupių reabilitacijos centras / TAPKITE RĖMĖJU!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą, kurią suteikėte VšĮ Valakupių reabilitacijos centrui 2021 m. pervesdami 1,2 proc. GPM ir kviečiame būti mūsų rėmėjais

2022-aisiais.

Jūsų skirtas 1,2 proc. GPM, tai dar vienas žingsnis padėti žmogui su negalia tapti sveikesniu, galinčiu ir laimingesniu mūsų visų drauge kuriamos bendruomenės nariu.

Jau daugiau nei 20 metų mes aktyviai vykdome nacionalinius ir tarptautinius socialinės reabilitacijos projektus, skirtus neįgaliųjų socialinei integracijai į darbą, bendruomenę ir visavertį gyvenimą. Taip pat teikiame medicininės reabilitacijos paslaugas neįgaliesiems ir senjorams dėl ligų ar amžiaus prarstoms funkcijoms sugrąžinti, ilgesniam ir sveikesniam gyvenimui užtikrinti.

Su Jūsų pagalba siekiame kuo geriau atliepti kiekvieno mūsų bendruomenės nario: profesinės reabilitacijos, socialinės integracijos projekto dalyvio ar paciento individualų poreikį, suteikiant aukščiausios kokybės paslaugas. Mes profesionaliai ir atsakingai siekiame Jūsų gerovės. 2021 m. su Jūsų pagalba pagerinome ergoterapijos paslaugas įsigydami išmaniąją kaiščių lentą prarastiems funkciniams ir kognityviniams gebėjimams atkurti.

2022 –aisiais gautą 1,2 proc. GPM panaudosime kurdami jaukią, saugią aplinką profesinės reabilitacijos dalyvių mokymų, medicininės reabilitacijos pacientų  aptarnavimo, procedūrų teikimo ir lauko erdvėse, todėl neįgalieji ir vyresnio amžiaus asmenys gali naudotis ir gauti dar kokybiškesnes paslaugas.

—————————————————-

1,2 proc. GPM paramą galite skirti iki 2022 m. gegužės 2 d. Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Gyventojai, neturintys techninių priemonių (pvz., interneto prieigos, kompiuterio), galės pasinaudoti Viešais interneto prieigos taškais (toliau – VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose.

Kaip skirti paramą?

Prisijungę prie https://deklaravimas.vmi.lt sistemos, pasirinkite skiltį Deklaravimas > Pildyti formą > Prašymas skirti paramą (žr. Dažniausiai pildomos formos) > Forma elektroniniam pildymui.

Pavadinimas – Viešoji įstaiga Valakupių reabilitacijos centras; Paramos gavėjo kodas: 125015947.

Išsamią informaciją, kaip skirti paramą, rasite čia.

Ačiū už Jūsų paramą !