Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

+370 5 244 0700

Top

Esu dėkinga, kad man atsirado galimybė vadovauti šiai įstaigai, kurioje kiekviena diena kaip naujos knygos naujas puslapis su naujais iššūkiais ir galimybėmis. (Valakupių reabilitacijos centro direktorė Tatjana Ulbinienė)

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / Esu dėkinga, kad man atsirado galimybė vadovauti šiai įstaigai, kurioje kiekviena diena kaip naujos knygos naujas puslapis su naujais iššūkiais ir galimybėmis. (Valakupių reabilitacijos centro direktorė Tatjana Ulbinienė)

Esu dėkinga, kad man atsirado galimybė vadovauti šiai įstaigai, kurioje kiekviena diena kaip naujos knygos naujas puslapis su naujais iššūkiais ir galimybėmis. (Valakupių reabilitacijos centro direktorė Tatjana Ulbinienė)

Versdami Valakupių reabilitacijos centro 20-ies metų veiklos puslapį, paprašėme mintimis pasidalinti centro direktorę Tatjaną Ulbinienę.

 • Mes sakome, kad šiandien esame bendruomenės poreikius atliepiančia ir vertę kuriančia įstaiga, drąsiai imamės pokyčių, nuosekliai ir su profesiniu užsidegimu siekiame kiekvieno mūsų paslaugų gavėjo gyvenimo kokybės gerėjimo ir pilnaverčio dalyvavimo  visuomenės gyvenime. Tačiau gyvename permainingais laikais, lydimais iššūkių ir nenumastytų aplinkybių. Kas Jums labiausiai padeda vadovauti įstaigai kasdieniniame gyvenime ir kritinėse situacijose?
 • Esu žmogus, nebijantis iššūkių. Man iššūkiai padeda toliau tobulėti. Moku greitai susikoncentruoti ir greitai reaguoti priimant sprendimus. Turiu nuojautą iš vidaus ir, be abejo, padeda mano įgyta gyvenime darbinė ir asmeninė patirtis. Taip pat svarbu dirbti komandoje. Galiu drąsiai teigti, kad šiuo metu suburta komanda yra stipri, profesionali, kurioje kiekvienas iš mūsų yra skirtingas, o tai padeda spręsti problemas. Mes papildome vienas kitą.
 • Esate įgijusi ne tik medicinos ir socialinio darbo diplomus, bet taip pat turite ir ne vienerių metų praktiką šiose srityse. Kaip ši patirtis Jums padeda būti Valakupių reabilitacijos centro vadove ? O gal būna situacijų, kai priešingai – trukdo ?
 • Mano įgyta patirtis dirbant įvairiuose srityse: medicinos, socialinių paslaugų įstaigose, taip pat ir NVO sektoriuje yra mano turtas, nes įgijau daug praktikos. Viską pirma praėjau pati, dirbau darbus pagal turimus išsilavinimus, tik vėliau tapau vadove.  Mano gyvenime įgytos žinios, kompetencijos ir turimi diplomai niekada netrukdė, o atvirkščiai, tik padeda spręsti iškilusias problemas, ieškoti ir priimti sprendimus. Kadangi vadovauju įstaigai, kuri teikia ir medicininės reabilitacijos, ir socialines paslaugas, mano įgyti diplomai ir studijų metu įgytos žinios yra viena iš mano stiprybių.
 • Savo pasiekimais ir veikla didžiajai daliai socialinės ir medicininės reabilitacijos rato žmonių esate žinoma, būtų įdomu pažinti mažai matomą Jūsų gyvenimo pusę. Ar Jūsų namai yra Jūsų tvirtovė? Kaip namiškiai padeda dirbti vadovaujamą darbą?
 • Taip, tikrai, mano namai yra mano tvirtovė. Namuose mes gyvename savo gyvenimą ir apie darbą nekalbame. O kai atsiranda nenumatyti atvejai, šeimos nariai tiesiog  leidžia man netrukdomai išspręsti iškilusius klausimus. Per pandemiją, kai matė, kad grįžtu pavargusi,  stengėsi visus namų ūkio darbus nuveikti patys. Leisdavo ilgiau pamiegoti, kai tam buvo poreikis. Gyvename gerbdami vienas kitą, mylėdami ir palaikydami visose gyvenimo situacijose.
 • Koks direktorės Tatjanos hobis ir, ar įstaigos vadovei jam apskritai lieka laiko?
 • Iš tiesų hobis ir pomėgiai keičiasi. Anksčiau mėgdavau aktyviai leisti laiką, dažnai susitikti su draugais, vykti į gamtą. Pastarųjų metų tempas pasidarė labai greitas, išmokus atremti pandemijos iššūkius, tenka spręsti klausimus, susijusius su nelegalios migracijos, karo, energijos kainų šuolio pasekmėmis. Dabar stengiuosi leisti laiką daugiau gamtoje, auginu gėlyną, kuriuo mėgstu rūpintis, pasivaikščioti su šunimi, stengiuosi aplankyti kuo daugiau garbingo amžiaus tetų ir dėdžių. To negalėjome daryti per COVID-19 pandemiją. Noriu bent dalį prarasto laiko susigrąžinti bendraudama su vyresne giminių karta. Kai turiu laisvą minutę, mėgstu skaityti knygas, lieti žvakes iš bičių vaško.  
 • Sugrįžkime į darbo temą. Ko palinkėtumėte visų pirma sau, kolegoms ir Valakupių reabilitacijos centrui jo 20-ies metų veiklos proga?
 • Neįprasta linkėti sau… Palinkėčiau sau sveikatos, o kolegoms vieningumo ir, kad niekada nepristigtų naujų idėjų.  Tuo ir pasižymime, kad vykdome daug įvairių iniciatyvų ir padedame kitiems jas įgyvendinti. Esame puiki, profesionali komanda, tad linkiu tokia ir išlikti, ilgai dirbant kartu.
 • Ir pokalbio pabaigai. Ko norėtumėte, kad Jūsų paklausčiau, arba ko niekas dar Jūsų neklausė, tačiau norėtumėte pasakyti ?
 • Tapau šios įstaigos vadove ne pačiu lengviausiu jos gyvavimo laiku. Vyko pokyčiai teikiamose paslaugose.  Dėka visos komandos mes išgyvenome nelengvus permainingus laikus ir pradėjome teikti naujų paslaugų. Esu dėkinga, kad man atsirado galimybė vadovauti šiai įstaigai, kurioje kiekviena diena kaip naujos knygos naujas puslapis su naujais iššūkiais ir galimybėmis. Džiaugiuosi esama komanda, kurią nuolat papildo nauji profesionalai. Džiugu, kad kai kuriuos „užauginome“ ir patys. Įdomu dirbti ne tik taikant savo turimas žinias ir patirtis, bet ir kartu tobulėjant, įgyvendinant naujus projektus ir idėjas.
 • Ačiū už pokalbį.
Share
admin