Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

Vilniuje (8-5) 2 477 543; (8-614) 96010    Kaune (8-37) 24 18 81

Top

Specialistų, teikiančių paslaugas sunkią negalią turintiems ar senyvo amžiaus asmenims, psichologinis pasiruošimas ir komandinis darbas

Valakupių reabilitacijos centras / Specialistų, teikiančių paslaugas sunkią negalią turintiems ar senyvo amžiaus asmenims, psichologinis pasiruošimas ir komandinis darbas

Mokymai skirti socialinių paslaugų srities ir slaugos specialistams, teikiantiems paslaugas sunkią negalią turintiems ar senyvo amžiaus asmenims.

Mokymų tikslas – tobulinti specialistų profesines kompetencijas ir gerinti psichologinį pasiruošimą, teikiant paslaugas neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims ir dirbant komandoje.

Pagrindinės temos:

  • sunkią negalią turinčių ir senyvo amžiaus asmenų ypatumai;
  • psichologinių kliento poreikių pažinimas, darbo su „sunkiais“ klientais ypatumai; profesionalumas, siekiant efektyvaus bendravimo su klientu;
  • komandinis darbas, sprendžiant kliento problemas;
  • atsparumas stresui bei asmeninių psichologinių resursų panaudojimas.

Mokymus veda:

  • Daiva Juozapavičienė, vyr. medicinos psichologė, psichosocialinių metodų taikymo instruktorė, profesinės reabilitacijos metodikų rengėja, Profesinės reabilitacijos metodinio centro lektorė, Equass kokybės sistemos konsultantė. Stažavosi ir tobulino profesines kompetencijas Austrijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Škotijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Islandijoje.
  • Eugenija Danieliūtė, med. psichologė, turinti daugiau nei 12 m. darbo patirtį medicininės ir profesinės reabilitacijos srityse. Teikia profesinio mokymo paslaugas – dėsto modulį „Bendravimo psichologija“. Tobulino profesines kompetencijas Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje.

Mokymų dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Mokymų „Specialistų, teikiančių paslaugas sunkią negalią turintiems ar senyvo amžiaus asmenims, psichologinis pasiruošimas ir komandinis darbas“ programa patvirtinta Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, suteiktas kodas SD20160035.

Daugiau informacijos el. paštu mokymai@reabilitacija.lt