Registratūros darbo laikas I - V 7.00 - 16.00

Vilniuje (8-5) 2 477 543; (8-614) 96010    Kaune (8-37) 24 18 81

Top

PASAULIS DEGA. GERAI, KAD NE DĖL GAISRO. PO VIENĄ ESAME STIPRŪS, O VISI KARTU – STIPRESNI !

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / PASAULIS DEGA. GERAI, KAD NE DĖL GAISRO. PO VIENĄ ESAME STIPRŪS, O VISI KARTU – STIPRESNI !

PASAULIS DEGA. GERAI, KAD NE DĖL GAISRO. PO VIENĄ ESAME STIPRŪS, O VISI KARTU – STIPRESNI !

Pasaulio sveikatos organizacija COVID-19 laiko pasauline pandemija ir mes susirūpinę, o gal ir pasimetę.
Kovojant su koronaviruso plitimu ir švelninant jo poveikį, mūsų laukia nepaprastas iššūkis. Tikėtina, kad situacija pablogės, kol nepagerės. Ta idėja gaji ir, daugeliu atvejų, vedanti visuomenę į pakrikimą, beviltiškumą ir veikianti neracionaliai.
Jei esate lyderis savo organizacijoje, bendruomenėje ir net šeimoje, jūs esate atsakingi už žmones, kuriems tarnaujate, kurie yra šalia jūsų, todėl turite pasisemti ramybės ir klausytis išminties balso. 2009 m. krizės metu daugelis šalyje neteko darbo, mes įžengėme į gyvenimo nuosmukį. Ekonomika buvo sustabdyta, šeimos pakrikę, jautėme didžiulę įtampą ir baimę.
Dabar jaučiama nerimas atspindi tuo metu buvusią baimę. Kai atsiduodame baimei ir panikai, tai verčia mus veikti už tikrojo savo „aš“ ribų. Tai išjudina labiausiai nuodingus ir pavojingus žmonijos klodus ir duoda liūdnus rezultatus. Užbėkime tam už akių.
Būti lyderiu, nesvarbu ar darbe ar šeimoje tipišką dieną gali būti sunku. Šiandien ir kitomis dienomis tai padaryti bus dar sunkiau, tačiau mūsų visų veiksmai gali būti varomoji jėga, lemianti, ar atlaikysime audrą.
KĄ ŠIOJE SITUACIJOJE GALIME PADARYTI?
 Švieskite save ir dalinkitės tik faktais. Susitelkimas į spėliones tik sukels daugiau panikos. neprotinga pasikliauti visa žiniasklaidos skelbiama informacija. Skaitykite patikimą informaciją, remkitės faktais ir veiksmais, kuriuos galite įgyvendinti.
 Išklausykite ir palaikykite. Suteikite savo artimiesiems ir kitiems pagalbos reikalingiems žmonėms galimybę pasidalinti savo rūpesčiais, baimėmis ir nerimu. Kartais tiesiog kalbėjimas apie tai gali pakeisti pasaulį.
 Laikykimės Vyriausybės nutarimų karantino metu. Klausykime ir vykdykime medikų ir kitų profesionalų remomendacijų, padėkime jų laikytis kitiems.
Svarbiausia visų vysktančių įvykių metu atsiminti žmonijos atsparumą. Anksčiau išgyvenome visuomenės santvarkos griūtį, iššūkiu kuriant jauną valstybę, pasaulinės ekonomikos krizės padarinius, tačiau visose situacijose ir aplinkybėse išliekame.
Pasaulio mokslininkai, švirsiausi žmonijos protai šiandien ieško atsakymų virusui įveikti, o medikai, savanoriai, paprasti žmonės deda vias pastangas padėti sau ir kitiems neapsikrėsti virusu ar įveikti ligą.
Viskas priklauso nuo kiekvieno ir nuo mūsų visų kartu. Drauge rasime kelią įveikiant šį iššūkį!

Share
admin