Registratūros darbo laikas I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45, pietų pertrauka 12:00-12:45

Vilniuje (8-5) 2 477 543; (8-614) 96010    Kaune (8-37) 24 18 81

Top

Laimės mokymai socialiniams darbuotojams

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / Laimės mokymai socialiniams darbuotojams

Laimės mokymai socialiniams darbuotojams

Kai gatvėje netikėtai sugenda jūsų automobilis, turbūt nesėdite ir nesidairote į pravažiuojančias mašinas, o kažką darote – ieškote gedimo, skambinate draugui ar einate pėsčiomis. COVID-19 pandemija neleido mums stovėti vietoje. Ateitis atėjo greičiau nei tikėjomės, o su kelerių metų permainomis susidūrėme vos per kelis mėnesius. Į praeitį iki pandemijos nebegrįšime. ATEITIS YRA DABAR.

Išmokę pandemijos pamokas, turime unikalią galimybę susikurti socialinio darbo profesijos pasaulį iš naujo. Šiame pasaulyje gyvena laimingesnis ir tobulesnis socialinis darbuotojas:

  • mokantis pasirūpinti savo emociniu intelektu ir psichologine branda;
  • nebijantis ateities pasaulio pokyčių, o žinantis kaip nukreipti juos sau palankia linkme;
  • dirbantis su užsidegimu, o ne su perdegimu.

Mokymų metu rasime atsakymus į šiuos ir daug kitų klausimų:

Kaip keičiasi mūsų visuomenė ir kaip tai paveiks ateities socialinį darbą? Kokius naujus socialinio darbo sprendimus galime atrasti pandemijos laikotarpyje? Kodėl toks svarbus emocinis intelektas ir kaip jį išugdyti? Kaip išeiti iš nerimo spąstų ir kasdien palaikyti sveiką protą? Kodėl mūsų mintys dažnai mums meluoja ir kaip sugrąžinti jas į teisingą kelią? Kaip nustatyti ribas neliūdinant ir neskaudinant kitų žmonių? Kur slypi mūsų smegenų jungiklis?

Viskas prasideda nuo mūsų vidinių procesų ir nuoseklaus darbo su savimi. Jei norite sveikai ir laimingai žengti koja kojon su ateities pasaulio pokyčiais, šie mokymai skirti būtent jums.

Naujausiais moksliniais tyrimais, tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų įžvalgomis ir geriausia naujosios kartos praktika pagrįsta mokymų programa – kiekvienam smalsiam, sąmoningam ir save mylinčiam socialiniam darbuotojui!

Mokymus veda lektorė Miglė Maniušytė, socialinio darbo magistrė, turinti didelę praktinę (o ne teorinę) socialinio darbo patirtį, aktyviai besidominti socialinių darbuotojų gerovės kūrimo idėjomis ir jų praktiniu pritaikymu kasdieniame darbe.

8 akad. val. SPPD akredituoti mokymai, skirti įvairiose socialinių paslaugų teikimo aplinkose dirbantiems socialiniams darbuotojams.

Kaina vienam dalyviui: 39 Eur.

Grupėms taikomos nuolaidos ir mokymai gali būti organizuojami individualiai.

Tel. pasiteiravimui +370 674 67954, el. p. mokymai@reabilitacija.lt

Atsiliepimai apie mokymus: https://www.facebook.com/reabilitacija.lt/posts/4052113518201229

https://www.facebook.com/reabilitacija.lt/posts/4086277381451509

REGISTRACIJA 2022 M. SAUSIO 20 D. MOKYMAMS

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSvUEumFDakUrrlwZCGIbLOEIAQoZUg3zYcAbWpWeFJWnQIw/viewform?usp=sf_link

Share
admin