Registratūros darbo laikas I - IV 8.00 - 17.00, V – 8.00 val. – 15.45 val.

Vilniuje (8-5) 2 477 543; (8-614) 96010    Kaune (8-37) 24 18 81

Top

Kviečiame savanorius dalyvauti vykdant socialinės reabilitacijos akliesiems programą Kaune

Valakupių reabilitacijos centras / Naujienos  / Kviečiame savanorius dalyvauti vykdant socialinės reabilitacijos akliesiems programą Kaune

Kviečiame savanorius dalyvauti vykdant socialinės reabilitacijos akliesiems programą Kaune

VšĮ Valakupių reabilitacijos centras ieško aktyvių ir ambicingų savanorių darbui su regėjimo negalią turinčiais asmenimis Kaune. Kviečiame atsakingus asmenis, norinčius prisidėti prie aklųjų socialinės reabilitacijos ir dirbant su specialistų komanda įgauti naudingos naujos patirties kuri pravers ne tik darbe, bet ir kasdieniniame gyvenime.

Savanoriai su specialistų komanda padės regėjimo negalią turintiems asmenims ugdyti kasdienius įgūdžius. Teikiant šią paslaugą, bus ugdomi ir lavinami savitarnos, buitiniai ir socialinės komunikacijos aklųjų asmenų įgūdžiai. Ugdant savitarnos, buitinių įgūdžių, bus mokoma, kaip pasirūpinti asmens higiena, pagrindinių namų ruošos darbų (pasigaminti ir patiekti maistą, tvarkytis ir naudotis namuose esančiais buitiniais prietaisais, buitinėmis techninės pagalbos priemonėmis, priemonėmis pritaikytomis akliesiems asmenims, mokoma kaip kuo geriau pritaikyti namų aplinką aklojo poreikiams ir kt.). Ugdant socialinės komunikacijos įgūdžius, bus mokoma, kaip elgtis viešosiose vietose. Socialinės reabilitacijos dalyviai bus supažindinami su jų teises ir pareigas reglamentuojančiais nacionaliniais ir tarptautiniais teisės aktais, socialinių išmokų mokėjimą, nevyriausybinių organizacijų veikla, garsinių knygų naudojimo galimybėmis, Lietuvos aklųjų bibliotekos veikla. Organizuojami susitikimai su aklaisiais asmenimis, ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai įvairiose įstaigose ir institucijose, kurių metu bus dalijamasi gerąja patirtimi.

Jeigu esate atsakingas, nebijantis iššūkių ir norite pasisemti patirties iš specialistų, bei įgyti žinių reikalingų profesinėje veikloje ir kasdieniniam gyvenimui, darbui su regos negalią turinčiais asmenims, maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų puikios komandos!

Savanoriams pasirašiusiems savanoriavimo įstaigoje sutartis bus suteikiamas apgyvendinimas, maitinimas ir apmokėtos kelionės lėšos.

Nepraleiskite progos tobulėti patys ir dalintis gerumu bei pagalba su kitais !

 

Daugiau informacijos:

Tel. (8-5) 2 477 543(8-37) 34 0094

El. paštas info@reabilitacija.lt

Share
greta