Kontaktai Pirmyn
Direktorė Edita Šatienė (+370 5)2477544 Edita.Satiene@reabilitacija.lt
Sekretorė Ona Davidonienė (+370 5)2477544 Ona.Davidoniene@reabilitacija.lt
Vyr.finansininkė Giedrutė Petkevičienė (+370 5)2477540 Giedre.Petkeviciene@reabilitacija.lt
Programų vadovė Irina Petrauskienė (+370 5)2477453 Irina.Petrauskienė@reabilitacija.lt
POKC Sektoriaus vadovė Elena Baumilienė (+370 5)2477545 Elena.Baumiliene@reabilitacija.lt
Reabilitacijos sektoriaus vadovas Jurgis Dulinskas (+370 5)2477545 Jurgis.Dulinskas@reabilitacija.lt
Įdarbinimo sektoriau vadovė Justė Gulbinaitė (+370 5)2477542 Juste.Gulbinaite@reabilitacija.lt
Mokymo sektoriaus vadovė Snaiguolė Pečiulienė (+370 5)2477542 Snaiguole.Peciuliene@reabilitacija.lt
Projektų koordinatorė Rasa Noreikytė (+370 5)2477545 Rasa.Noreikyte@reabilitacija.lt
Ūkio sektoriaus vadovas Algirdas Šiaulys (+370 5)2477541 Algirdas.Siaulys@reabilitacija.lt
Maisto tarnybos vadovė Janina Jurkuvėnienė (+370 5)2477541 info@reabilitacija.lt